poniedziałek, 25 maja 2015

#1

Hello everybody! ♥
Nazywam się Asia. Mam 14 lat. Od jakiegoś czasu chciałam założyć bloga. :) I tak się stało. Blog będzie w stylu '' LIFESTYLE ''. Będę się starała wstawiać tu posty jak najczęściej. 
Znajdziecie mnie: 

Krótki początkowy post. Już jutro kolejny post i trochę dowiecie się o mnie.


BYE !





KURTKA- SINSAY
BLZUKA-SINSAY
SPODNIE-H&M
BUTY-CONVERSE

6 komentarzy:

  1. Powodzenia i dużo wytrwałości w blogowaniu! Czekam na kolejne posty :)

    matrelsy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Powodzienia!
    Masz może ochote na obs za obs? jak coś to zacznij a napewno sie odwdzięcze :))

    ---------------------------> Amiliaza.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Twój blog został nominowany do LBA! Sprawdź koniecznie http://nothinghappenswith.blogspot.com/2015/06/lba.html :)

    OdpowiedzUsuń
  4. ładne zdjecia
    http://happinessismytarget.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Zapowiada się fajnie :))
    Powodzenia z blogiem! :D
    świetne zdjęcia :))

    justsayhei.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  6. Ciekawie się zapowiada, dużo powodzenia i wytrwałości :) Ładna stylizacja :)
    http://sloiczeknutelli.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń